ZESPÓŁ SZKÓŁ W MALINOWIE - MISTRZEM POLSKI !!!

opublikowane: 3 cze 2017, 16:21 przez Zespół Szkół Malinowo
Uczniowie Zespołu Szkół w Malinowie wygrali  X Mistrzostwa Polski Kelnerów.

Finałowe zawody w których rywalizowali uczniowie z  8 najlepszych szkół hotelarskich, gastronomicznych i kelnerskich z całej Polski, wyłonionych w drodze eliminacji odbyły się 2 czerwca 2017 r. w trakcie Międzynarodowych Targów Żywności Warsaw Food Expo 2017. Jury w składzie: Adam Michalski, Olaf Ratz, Rafał Pasenik, Grzegorz Górnik najwyżej oceniło pokaz serwisu synchronicznego w wykonaniu naszych uczniów: Weroniki Lewandowskiej, Julii  Szupieniuk, Jakuba Orłowskiego z klasy II Technikum Hotelarskiego  oraz Daniela Zalewskiego z klasy II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych.  Trenerem naszych zawodników była pani Aleksandra Czarnecka nauczyciel przedmiotów zawodowych. Organizatorem zawodów była Akademia Kelnerska Grzegorza Górnika.  Oprócz pucharu, złotych medali, dyplomów i nagród rzeczowych uczniowie wywalczyli dla 25 osób  warsztaty szkoleniowe - „Nauka usługiwania  Kelner & Kelner win” po ukończeniu których nasza szkoła otrzyma „ Eurocertyfikat Jakości I stopnia „

Historyczne zwycięstwo uczniów Zespołu Szkół w Malinowie to nie tylko ich osobisty sukces ale również potwierdzenie najwyższej jakości kształcenia  w naszej szkole.  Dla wszystkich gimnazjalistów, którzy  jeszcze  wahają  się w kwestii przyszłej szkoły to sygnał , że Malinowo to najlepszy wybór. Wyjątkowi uczniowie i  nauczyciele, doskonale wyposażone pracownie hotelarskie i gastronomiczne, liczne specjalistyczne kursy współfinansowane ze środków Unii Europejskiej, starannie dobierane miejsca odbywania praktyk zawodowych to wszystko gwarantuje najwyższy poziom naszej szkoły i satysfakcję uczniów.

Wielkie podziękowania należą się Pani Aleksandrze Czarneckiej, która poświęciła setki godzin dodatkowej pracy na perfekcyjne przygotowanie pokazu dbając o najdrobniejsze szczegóły oraz Państwu Katarzynie i Marcinowi Genatowskim, dzięki którym możemy od kilku już lat spełniać marzenia naszych uczniów.

W poniedziałek przywitamy w szkole naszych Mistrzów ! PUCHAR JEST NASZ !Zdjęcia z Mistrzostw
Comments