Sukces na V powiatowym festiwalu piosenki anglojęzycznej

opublikowane: 18 paź 2010, 07:03 przez Piotr Dercz   [ zaktualizowane 18 paź 2010, 07:21 ]
Tegoroczny V powiatowy festiwal piosenki anglojęzycznej  odbył się 15 października 2010 w Lidzbarku Welskim.

Już drugi raz z rzędu nagroda specjalna od szkoły językowej w konkursie przypadła uczniowi Zespołu Szkół w Malinowie. W tym roku otrzymał ją uczeń klasy czwartej Technikum Organizacji Usług Gastronomicznych- Jakub Zajączkowski, który również zajął pierwsze miejsce w tym konkursie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Na scenie wykonał piosenkę pt. „Under The Bridge”

To wielkie wyróżnienie zarówno dla szkoły (jak i dla mnie nauczyciela), tym bardziej że Kuba w końcu został dostrzeżony przez jury i zebrał najlepsze noty (w 2009 oku otrzymał wyróżnienie, w 2008 zajął trzecie miejsce). Myślę, że nagrody, które zebrał Jakub w tym roku są w pełni zasłużone, bowiem nie tylko znakomicie śpiewa, ale świetnie sobie radzi z językiem angielskim.

W konkursie wziął udział również Patryk Najmuła, uczeń klasy trzeciej Technikum Organizacji Usług Gastronomicznych, który otrzymał wyróżnienie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. W zeszłym roku to właśnie on otrzymał nagrodę specjalną, oraz zajął trzecie miejsce.

 
Magdalena Biema
 
 
 
 
fot. Magdalena Biema
Comments