Cittaslow

opublikowane: 30 wrz 2016, 10:40 przez Barbara Kobusińska - Behal   [ zaktualizowane 1 paź 2016, 00:48 przez Zespół Szkół Malinowo ]

W dniach 19-25 września 2016 roku Działdowo, należące do Międzynarodowej Sieci Miast Cittaslow po raz pierwszy obchodziło Tydzień Cittaslow.

Dnia 25 września uczniowie ZS w Malinowie wraz z opiekunami wzięli udział w przygotowaniu kącika kulinarnego  z degustacją. Goście mogli spróbować: zupy kremu z dyni, zupy zagraj, bigosu, malinowskiego chleba, smalcu, ogórków oraz słodkich ślimaczków. Dzieci chętnie przegryzały świeże marchewki i jabłuszka. Większość z osób wracała po nasze specjały,  co dało nam powód do zadowolenia. Młodzież ZS w Malinowie zawsze chętnie włącza się w przygotowywanie imprez szkolnych i lokalnych. Zawsze robi to z dużym zaangażowaniem i z pełnym profesjonalizmem. Dziękujemy pracownikom Urzędu Miasta za współpracę.

Opiekunowie: Iwona Szulc, Izabela Mrozińską , Barbara Kobusińska-Behal , Magdalena Trzuskowska , Aleksandra Czarnecka,  Małgorzata Halicka, Alicja Golian.


Zdjęcia

Comments