Jak zawsze MALINOWO kształci zawodowo.


Wartość dofinansowania 386 375,40 zł

Koszt całkowity (wartość projektu) 429 306,00 zł

ü  Kurs Kelner (2 grupy po 10 osób, 36h dydaktycznych)

ü  Kurs Kucharz  (2 grupy po 10 osób, 44h dydaktycznych)

ü  Kurs Pracownik Administracyjno-Biurowy  (2 grupy po 13 osób, 30h dydaktycznych)

ü  Kurs Obsługi klienta i technik sprzedaży  (2 grupy po 13 osób, 28h dydaktycznych)

ü  Szkolenie Autoprezentacja  (2 grupy po 13 osób, 22h dydaktycznych)

ü  Szkolenie Radzenie sobie ze stresem (2 grupy po 13 osób, 22h dydaktycznych)

ü  Szkolenie Zarządzanie czasem (2 grupy po 13 osób, 22h dydaktycznych)

ü  Płatne staże zawodowe 150h – 1668 zł brutto + zwrot kosztów dojazdu

Celem projektu jest wzrost kompetencji pracowniczych u 26 uczniów/nic (18K,8M) z kierunku Technik hotelarstwa i Technik żywienia i usług gastronomicznych z ZS w Malinowie poprzez nabycie kwalifikacji i umiejętności praktycznych w wyniku ukończenia kursów i szkoleń oraz odbycia staży u pracodawców w okresie IX.2016-VIII.2017. Cel zostanie osiągnięty poprzez realizację następujących zadań: współpracę z pracodawcami, Kursów zawodowych (kelner, kucharz, pracownik administracyjno-biurowy, obsługa klienta i technik sprzedaży) oraz miękkich szkoleń umiejętności pracowniczych (autoprezentacja, radzenie sobie ze stresem, zarządzanie czasem). Zdobyta wiedza zostanie zastosowana w praktyce w ramach stażu u pracodawców. Projekt jest skierowany do 26 uczniów/nic z ZS w Malinowe z kierunku Technik hotelarstwa i Technik żywienia i usług gastronomicznych z obszarów wiejskich Powiatu Działdowskiego. Realizacja projektu ma przełożyć się na wzrost zatrudnialności uczestników projektu poprzez nabycie i potwierdzenie kwalifikacji i umiejętności praktycznych i zastosowanie ich w praktyce u Pracodawców.


ZESPÓŁ SZKÓŁ W MALINOWIE - MISTRZEM POLSKI !!!

opublikowane: 3 cze 2017, 16:21 przez Zespół Szkół Malinowo

Uczniowie Zespołu Szkół w Malinowie wygrali  X Mistrzostwa Polski Kelnerów.

Finałowe zawody w których rywalizowali uczniowie z  8 najlepszych szkół hotelarskich, gastronomicznych i kelnerskich z całej Polski, wyłonionych w drodze eliminacji odbyły się 2 czerwca 2017 r. w trakcie Międzynarodowych Targów Żywności Warsaw Food Expo 2017. Jury w składzie: Adam Michalski, Olaf Ratz, Rafał Pasenik, Grzegorz Górnik najwyżej oceniło pokaz serwisu synchronicznego w wykonaniu naszych uczniów: Weroniki Lewandowskiej, Julii  Szupieniuk, Jakuba Orłowskiego z klasy II Technikum Hotelarskiego  oraz Daniela Zalewskiego z klasy II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych.  Trenerem naszych zawodników była pani Aleksandra Czarnecka nauczyciel przedmiotów zawodowych. Organizatorem zawodów była Akademia Kelnerska Grzegorza Górnika.  Oprócz pucharu, złotych medali, dyplomów i nagród rzeczowych uczniowie wywalczyli dla 25 osób  warsztaty szkoleniowe - „Nauka usługiwania  Kelner & Kelner win” po ukończeniu których nasza szkoła otrzyma „ Eurocertyfikat Jakości I stopnia „

Historyczne zwycięstwo uczniów Zespołu Szkół w Malinowie to nie tylko ich osobisty sukces ale również potwierdzenie najwyższej jakości kształcenia  w naszej szkole.  Dla wszystkich gimnazjalistów, którzy  jeszcze  wahają  się w kwestii przyszłej szkoły to sygnał , że Malinowo to najlepszy wybór. Wyjątkowi uczniowie i  nauczyciele, doskonale wyposażone pracownie hotelarskie i gastronomiczne, liczne specjalistyczne kursy współfinansowane ze środków Unii Europejskiej, starannie dobierane miejsca odbywania praktyk zawodowych to wszystko gwarantuje najwyższy poziom naszej szkoły i satysfakcję uczniów.

Wielkie podziękowania należą się Pani Aleksandrze Czarneckiej, która poświęciła setki godzin dodatkowej pracy na perfekcyjne przygotowanie pokazu dbając o najdrobniejsze szczegóły oraz Państwu Katarzynie i Marcinowi Genatowskim, dzięki którym możemy od kilku już lat spełniać marzenia naszych uczniów.

W poniedziałek przywitamy w szkole naszych Mistrzów ! PUCHAR JEST NASZ !Zdjęcia z Mistrzostw

Dyskusyjny Klub Książki

opublikowane: 17 maj 2017, 09:16 przez Barbara Kobusińska - Behal

Spotkanie Klubu odbyło się 17 maja. Omawiałyśmy książkę Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk "110 ulic". Dzięki pięknej pogodzie mogłyśmy zorganizować spotkanie w kąciku wypoczynkowym przed Miejską Biblioteką Publiczną w Działdowie. 

Pożegnanie klas czwartych

opublikowane: 28 kwi 2017, 13:41 przez Piotr Dercz

28.04.2017 w Zespole Szkół w MalinowieZdjęcia z uroczystości

Dni otwarte naszej szkoły

opublikowane: 25 kwi 2017, 15:54 przez Piotr Dercz   [ zaktualizowane 18 maj 2017, 01:01 ]

25.04.oraz 27.04 gościliśmy w naszej szkole uczniów z Gimnazjum w: Księżym Dworze, Burkacie, Sławkowie, Narzymiu, Dłutowie, Lidzbarku, Iłowie oraz Gimnazjum Nr 1 w Działdowie i Gimnazjum Nr 2 w Działdowie. Dziękujemy za pełne emocji spotkania.
Zdjęcia Dzień 1
Zdjęcia Dzień 2

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

opublikowane: 11 kwi 2017, 00:41 przez Barbara Kobusińska - Behal

10 kwietnia odbyło się spotkanie DKK w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie. Omawiałyśmy książkę Ewy Barańskiej "Nie odchodź Julio". 
Więcej informacji w zakładce "Biblioteka".


Wystawa fotografii

opublikowane: 1 kwi 2017, 09:29 przez Barbara Kobusińska - Behal

Wszystkich miłośników fotografii zapraszam na wystawę Patrycji Makucewicz w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie.
B.Behal

Sukcesy sportowe

opublikowane: 31 mar 2017, 03:25 przez Piotr Dercz

Drużyny Zespołu Szkół w Malinowie zdobyły w tym roku szkolnym tytuł MISTRZA POWIATU DZIAŁDOWSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT oraz drużyna męska tytuł  WICEMISTRZA POWIATU DZIAŁDOWSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ. Trenerem drużyn jest pan Mirosław Łukaszewski.
Pierwszy Dzień Wiosny

opublikowane: 27 mar 2017, 08:12 przez Barbara Kobusińska - Behal

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny uczniowie ZS w Malinowie wzięli udział w podchodach zorganizowanych przez samorząd uczniowski.Uczniowie wraz z nauczycielami musieli odszukać punkty kontrolne i wykonać określone zadania.Zwyciężyli uczniowie klasy pierwszej z wychowawczynią  panią Barbara Kobusińską -Behal. Wszyscy biorący udział  w tej zabawie otrzymali słodki poczęstunek.

Dyskusyjny Klub Książki

opublikowane: 26 mar 2017, 09:28 przez Barbara Kobusińska - Behal

22 marca spotkałyśmy się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie. Omawiałyśmy książkę E. E. Schmitt "Oskar i pani Róża". 

Wycieczka po zabytkach Działdowa

opublikowane: 15 mar 2017, 08:59 przez Barbara Kobusińska - Behal

14 marca klasa I Technikum wyruszyła śladami działdowskich zabytków. Zwiedziliśmy gotycki zamek, po którym oprowadził nas pan Odachowski a następnie Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego. 1-10 of 175