Egzaminy zawodowe

Strona główna

TERMINARZ EGZAMINÓW ZAWODOWYCH

W ZESPOLE SZKÓŁ W MALINOWIE


TERMINARZ EGZAMINÓW ZAWODOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2017/18

W ZESPOLE SZKÓŁ W MALINOWIE

sesja: styczeń - luty 2018

część praktyczna

Nazwa kwalifikacji

Klasa

Data

egzaminu

Liczba

zgłoszonych

Komisja

T.12

 

10.01.2018

godz. 1300

sala nr 2

środa

 

Przewodniczący:

                Barbara Kobusińska-Behal

Członek:    Hanna Konicz

n. wsp.:    Mągdalena Pawłowska

Obsługa gości w obiekcie

świadczącym usługi hotelarskie

IVTH

 

 

1

 

 

 

 

T.12

Obsługa gości w obiekcie

świadczącym usługi hotelarskie

IVTH

+

absolwenci

 

13 + 3

 

   

 

   Przewodniczący:

        Edyta Jędrzejewska

Członek:      Anna Czuraj - Struzik

Członek:      Adam Włodarczyk

 

 

 

 

 

 

10.01.2018

godz. 1300

T.15

Organizacja żywienia i usług gastronomicznych

TŻiUG

+

absolwenci

sala nr 1

 

środa

9+3

 

T.06

Sporządzanie potraw i napojów

(poprawy)

III i lV

TŻiUG

16.02.2018

godz. 1200

sala nr 1

piątek

 

Przewodniczący:   Krystyna Barcikowska

Egzaminator:

                Janina Antoczenko-Ropiak

Asystent:    Alicja Golian

3 + 1

 

 

 



























część pisemna

Nazwa kwalifikacji

Klasa

Data

egzaminu

Liczba

zgłoszonych

Komisja


T.06

Sporządzanie potraw i napojów

(poprawy)

III i IV

TŻiUG

11.01.2018

godz.1000

sala nr 1

czwartek

1 + 1

 

 

  Przewodniczący:    Beata Tuńska

            Członek:     Mariola Jarzynka


absolwenci

ZSZ Kucharz

3


 

 


T.12

Obsługa gości w obiekcie

świadczącym usługi hotelarskie

IVTH

11.01.2018

godz.1200

sala nr 2

czwartek

1

Przewodniczący:   Marzena Kasprowicz

              Członek:   ks. Łukasz Figurski

n. wsp Kamila Giesek.


 


T.12

Obsługa gości w obiekcie

świadczącym usługi hotelarskie

IVTH

 

13

  Przewodniczący:  Emilia Kociela-Rybicka

            Członek: Janusz Matyjasik

 


11.01.2018

godz.1200

sala nr 1

czwartek


 


 

IV TŻiUG

+

absolwenci

 


T.15

Organizacja żywienia i usług gastronomicznych

 

9+1


 























Nauczyciele oddelegowani do pracy w komisjach egzaminacyjnych w Zespole Szkół Zawodowych Iłowo:

10.01.2018:   godz. 900   - Aleksandra Czarnecka

11.01.2018:   godz. 1000  - Izabela Mrozińska

11.01.2018:   godz. 1200  - Iwona Szulc

11.01.2018:   godz. 1400   - Alicja Golian

12.01.2018:   godz. 800    - Kamila Giesek

12.01.2018:   godz. 1200  - Magdalena Trzuskowska

16.01.2018:   godz. 900    - ks. Jacek Suwiński

16.01.2018:   godz. 1500  - Wioletta Grzymkowska




Comments